JAZYKOVÉ KURZY
- anglický, nemecký a talianský jazyk

Ponúkame individuálne, Duo kurzy a firemnú výučbu. Pri individuálnych, alebo Duo kurzoch kompletne prispôsobíme kurz podľa vašich predstáv a potrieb - individuálny obsah kurzu, časová flexibilita a dĺžka kurzu. Či už ste začiatočník, alebo pokročilý, večný začiatočník, hobby študent, pretože vás jazyky bavia, alebo potrebujete vycestovať do zahraničia, pre každého vieme navrhnúť kurz a pomôžeme vám dosiahnuť svoj cieľ.

  • Individuálny obsah kurzu: Výhodou individuálneho kurzu je práve výber tém a jazykových zručností, ktoré potrebujete. Je rozdiel medzi študentom, ktorý sa potrebuje pripraviť na štátnu skúšku, podnikateľom, ktorý sa chce naučiť viesť jednania s obchodným partnerom v zahraničí a pracovníkom, ktorý chce pracovať v zahraničí v odvetví jednotlivých služieb. Vy nám poviete svoj cieľ a potreby a my vám zabezpečíme kurz na mieru.
  • Časová flexibilita: Váš čas si ceníme a preto vieme zabezpečiť flexibilitu aj v tomto smere, čo pri skupinových kurzoch nie je možné. Dĺžka vyučovacej hodiny je 60 alebo 90 minút, raz- alebo dvakrát týždenne v závislosti od času, ktorý máte k dispozícii. V prípade potreby krátkodobého intenzívneho kurzu sa vieme tiež dohodnúť. Ak vám dohodnutý termín náhle nevyhovuje, vieme včas zabezpečiť náhradný.  
NEMECKÝ JAZYK - biznis komunikácia

Vďaka dlhoročným pracovným skúsenostiam vo firmách a korporáciách v zahraničí sme si pre vás pripravili kurz nemčiny zameraný na biznis komunikáciu. Rovnako aj tento kurz vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Pripravíme vás na pracovný pohovor, prevedieme kompletnou slovnou zásobou a zručnosťami, naučíme komunikovať a viesť telekonferencie, pripraviť a predstaviť prezentácie, či porozumieť trhu s akciami.

NEMECKÝ JAZYK - pre opatrovateľky a zdravotníkov

Prevedieme vás kompletnou slovnou zásobou a slovnými spojeniami nevyhnutnými pri práci v oblasti opatrovania - ako reagovať na rôzne situácie, popísať symptómy či privolať pomoc.


ANGLICKÝ JAZYK  - biznis komunikácia

Vďaka dlhoročným pracovným skúsenostiam vo firmách a korporáciách v zahraničí sme si pre vás pripravili kurz angličtiny zameraný na biznis komunikáciu. Rovnako aj tento kurz vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Pripravíme vás na pracovný pohovor, prevedieme kompletnou slovnou zásobou a zručnosťami, naučíme komunikovať a viesť telekonferencie, pripraviť a predstaviť prezentácie, či porozumieť trhu s akciami.

TALIANSKÝ JAZYK

Pre záujemcov o talianský jazyk poskytujeme klasické kurzy pre začiatočníkov až pokročilých, prípadne vieme pripraviť na štátnu skúšku.